Jedną z gałęzi Diakonii Ewangelizacji w Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej jest Muzyczny Zespół Ewangelizacyjny Full of Grace. Grupę tworzą młodzi ludzie z różnych zakątków Polski: Głogowa, Kostrzyna nad Odrą, Lubska, Drągowiny, Poznania, Międzyrzecza, Wrocławia, Zielonej Góry oraz Żagania.
Od listopada 2006 roku zespół spotykał się na swoich warsztatach w Bytnicy k/Krosna Odrzańskiego. Początkowo posługiwał na uroczystych Eucharystiach w tamtejszej parafii oraz występował podczas Pielgrzymek Ruchu Światło-Życie do Rokitna. Po 2 latach pracy przeniósł swoją działalność do Zielonej Góry, a jego posługa ewangelizacyjna objęła kolejne wydarzenia, takie jak Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę oraz Diecezjalne Dni Młodych. Oprócz wydarzeń związanych z diecezją, zespół prowadzi własną działalność koncertową. Występował w takich miejscach jak Gorzów Wielkopolski, Żary, Szczecin, Zielona Góra, Spychowo i Rozogi, a także poza granicami: Weddel, Cremlingen oraz Braunschweig.
Przez cztery lata duchową opiekę nad zespołem sprawował ks. Krzysztof Foryś, a liderem była absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu mgr Marta Stadnik (obecnie Pulkowska), która jest również autorką kilku utworów wykonywanych przez zespół. Aktualnie opiekę duchową pełnią moderatorzy Diakonii Ewangelizacji – ks. Przemysław Janicki, ks. Łukasz Żołubak oraz ks. Adrian Put, zaś liderem zespołu jest studentka Filologi Angielskiej w Poznaniu – Monika Olejnik.
Zespół wykonuje muzykę chrześcijańską inspirując się takimi gatunkami muzycznymi jak pop, rock i gospel. W jego repertuarze znajdują się zarówno własne kompozycje jak i aranżacje znanych utworów religijnych oraz zagranicznej muzyki Praise & worship.