Paweł Markulak - Piano

Nazywam się Paweł Markulak. Pochodzę z Drągowiny. Jestem studentem Uniwersytetu Zielonogorskiego na kierunku: „Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej”, a także studentem Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Po ukończeniu studiów zostanę leśniczym, ponieważ uwielbiam być blisko przyrody. Moje zainteresowania to psychologia i zoologia. Dołączyłem do zespołu w sierpniu 2014r.

Michał Mandziuk - Perkusja

Więc tak, info o mnie : Michał Mandziuk – urbanista i muzyk z zamiłowania. Fascynat funku i soulu jak również planowania przestrzennego i procesów miastotwórczych. Znany z braku większych zmartwień i czasu wolnego. Prywatnie mąż pięknej żony. Obecnie pracuje nad rozwojem swojej pracowni NEOPOLIS. Z zespołem związany od samego początku. Od dwóch lat odchodzi z zespołu, jak do tej pory bez skutku…

Marcin Guzera - Piano

Z zawodu jak i powołania jestem hutnikiem. Na co dzień pracuję przy prototypowym piecu elektrycznym do odzyskiwania cennej miedzi. Wstąpiłem do FoG, ponieważ dało mi to możliwość pokazywania własnej relacji z Chrystusem jak i daru muzycznego, który od Niego otrzymałem.

Mateusz Kozłowski -Perkusjonalia

Nazywam się Mateusz Kozłowski i pochodzę z Bytomia Odrzańskiego. W zespole jestem od sierpnia 2013 roku. Dlaczego zespół ? Myślę, że jest to dobre połączenie rozwijania swojego talentu oraz dzielenie się nim i dawanie świadectwa. Moją pasją jest ochotnicza straż pożarna, muzyka, żeglarstwo i motoryzacja.