Agnieszka Maik

Nazywam się Agnieszka Maik i pochodzę z Międzyrzecza. Jestem studentką wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W przyszłości chciałabym zająć się pracą z dziećmi. Na co dzień pasjonuję się harcerstwem, tańcem i oczywiście muzyką. W zespole działam od sierpnia 2015 roku.  A dlaczego Full of Grace ? – Jestem zdania, że najlepszą formą oddania chwały Panu jest uwielbienie go darami, które posiadamy z jego woli. Śpiew zamienia się w modlitwę, a modlitwa działa w naszym życiu cuda !

Martyna Wojciechowska

Opis wkrótce 😀

Aleksander Prus

Nazywam się Aleksander Prus, pochodzę z Nowej Soli, ale aktualnie mieszkam we Wrocławiu, gdzie studiuję informatykę na Politechnice Wrocławskiej. W przyszłości mam ambicje zostać programistą. W wolnych chwilach interesuje się muzyką, nowinkami technicznymi i książkami. W Full of Grace działam od sierpnia 2013 roku. Wybrałem zespół, ponieważ uważam, że radość płynącą z wiary w Boga należy przekazywać innym, a nie ma na to lepszej metody niż wielbienie Go przez śpiew i muzykę!

Małgorzata Chełmicka

Nazywam się Małgorzata Chełmicka i pochodzę z Zielonej Góry. W zespole jestem od lutego 2014 roku. Dlaczego zespół? W kościele posługuję od 12 lat, a w zespole mogę spełniać się wokalnie, a do tego połączyć to z największym dobrem jakim jest modlitwa. Na co dzień jestem studentką chemii sądowej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Interesuję się muzyką i koszykówką. Uwielbiam chodzić po górach.

Emilia Wojciechowska

Nazywam się Emilia Wojciechowska i pochodzę z Lubska, chodzę do 2 klasy technikum budowlanego w Zielonej Górze, uwielbiam czytać książki i robić zdjęcia. Do zespołu trafiłam dzięki siostrze w lutym 2016. Muzyka to dla mnie pasja, którą żyje każdego dnia.

Monika Olejnik - Lider zespołu

Nazywam się Monika Olejnik i pochodzę z Głogowa. Obecnie studiuję Filologię Angielską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W zespole jestem od sierpnia 2012 roku. Dlaczego zespół? – Przede wszystkim zespół to miejsce gdzie mogę rozwijać swoje muzyczne zainteresowania, jednocześnie chwaląc całym serduszkiem mojego wspaniałego Boga! Full of Grace to również spełnienie moich dziecięcych marzeń, ponieważ kiedy byłam mała, po jednym z koncertów zespołu zapragnęłam kiedyś do niego dołączyć. I jestem!

Aleksandra Dajworska

Nazywam się Aleksandra Dajworska, mieszkam w Międzyrzeczu i uczę się w liceum. Bardzo chciałabym związać swoją przyszłość z muzyką. Lubię oglądać filmy, spotykać się z przyjaciółmi ale niczego nie kocham tak bardzo jak śpiewania. W zespole jestem od sierpnia 2015 roku. Wybrałam Full of Grace, ponieważ jest to dla mnie idealna forma głoszenia chwały Bożej i modlitwy. Czuję się wspaniale mogąc śpiewać dla Pana i ewangelizować tym innych.

Paweł Biel

Nazywam się Paweł Biel, pochodzę z Zielonej Góry. Obecnie studiuję Informatykę na wydziale Elektroniki na Politechnice Wrocławskiej. Po godzinach gram na gitarze, majsterkuję i „obczajam” nowinki technologiczne . W Full of Grace śpiewam od sierpnia 2014. Jestem w zespole, ponieważ uważam, że modlitwa śpiewem jest najlepszą formą uwielbienia Pana Boga.