loading
Jesteśmy gotowi do współpracy!
logo

Cześć!Tu Full of Grace

Cieszymy się, że tutaj jesteś!

Mamy dla Ciebie kilka propozycji współpracy z nami. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, więc przeczytaj, przemyśl i działaj razem z nami!

od kuchni…

Zespół od 2006 roku tworzyło prawie 100 osób! O czym to świadczy? Jesteśmy otwarci na nowe osoby, które podzielają naszą pasję. Dobrze wiemy, jak dużo pomysłów, świeżości i zapału wnosi każda nowa osoba w naszym gronie. Zespół to nie tylko ćwiczenie, granie i śpiewanie. Spędzamy razem nasz wolny czas, modlimy się, odpoczywamy, a i dobrą imprezą nie pogardzimy!

Jeżeli: grasz, śpiewasz, tańczysz, dobrze gotujesz, masz zdolności menadżerskie, chciałbyś/chciałabyś zobaczyć jak taki zespół działa od środka bądź masz inny pomysł na swoje miejsce w zespole… to jesteś w idealnym miejscu! Z wielką radością przyjmiemy wszelkie instrumenty dęte (no może oprócz suzafonu), ale tak naprawdę czekamy na każdego z Was!

I do tańca i do różańca…

Jeśli wpadł Ci do głowy pomysł, abyśmy zagrali koncert w Twoim mieście, wspólnie wychwalając Boga poprzez muzykę, skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów. Organizacja koncertu wcale nie jest taka skomplikowana. Możesz liczyć na pełne wsparcie z naszej strony!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o organizacji koncertów przejdź do zakładki Koncerty

Rzeczy niemożliwe od ręki, na cuda natomiast – trzeba trochę poczekać 😉
Jeśli masz jakąkolwiek inną sprawę – pisz! Z pewnością odpowiemy i postaramy się pomóc.
Pisz! kontakt@fullofgrace.pl