loading
Jesteśmy gotowi do współpracy!
logo

Cześć!Tu Full of Grace

Full of Grace – Muzyczny Zespół Ewangelizacyjny, Ruchu Światło-Życie Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Jesteśmy żywą wspólnotą młodych, umuzykalnionych ludzi, którzy kochają uwielbiać Pana Boga poprzez muzykę oraz chcą służyć swoim talentem, modlitwą i świadectwem. Pochodzimy z różnych zakątków Polski: od Wrocławia, Międzyrzecza, Zielonej Góry, Żar, Lubska przez Gorzów Wielkopolski i Poznań, aż po Koszalin.

Swoją działalność zaczęliśmy w 2006 roku, za sprawą ks. Adriana Puta i ówczesnej liderki Marty Stadnik (obecnie Pulkowskiej). Aktualnie duchową opiekę nad zespołem pełnią – ks. Przemysław Janicki oraz ks. Adrian Put, zaś liderem zespołu jest absolwent Politechniki Poznańskiej – Przemek Ziółkowski – gitarzysta i kompozytor.

W Diecezji posługujemy przy corocznych wydarzeniach, takich jak Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie do Rokitna, Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę, Niedziela Palmowa, Adwentowy wieczór młodych oraz Diecezjalne Dni Młodych. Oprócz tego, nasza działalność opiera się na prowadzeniu rekolekcji dla młodzieży i szkół oraz koncertów uwielbieniowych. Graliśmy między innymi w Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze, Wrocławiu, Poznaniu, Żaganiu, Lubsku, Międzyrzeczu a także poza granicami Polski! Jesteśmy otwarci na współpracę i z wielką radością pragniemy rozszerzać nasze zasięgi!

Regularnie spotykamy się na wspólnych warsztatach, rozwijających nas nie tylko muzycznie, ale i duchowo. Wykonujemy utwory muzyki chrześcijańskiej, inspirowane różnymi gatunkami muzycznymi, jak pop, rock czy gospel. W naszym repertuarze znajdują się zarówno własne kompozycje jak i aranżacje znanych utworów religijnych oraz zagranicznej muzyki Praise & worship. Cieszymy się, że możemy dzielić się wiarą z innymi w imię Pana!